Poleť pryč

603 549 813
martina@maternova.com

Indie – zlatý trojúhelník ***

Termín:13.07. (Čt) - 18.07. (Út) 2023

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:618825

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 47 500 Kč

Popis zajezdu

Dillí, Jaipur, Taj Mahal. Tento okruh se nenazývá Zlatý trojúhelník náhodou. Poznejte za krátkou dobu to nejslavnější z neuvěřitelné Indie. Nejkrásnější stavba planety postavena z lásky, pestrobarevný Jaipur, staré i nové Dillí. A do Indie se budete chtít vrátit!
Program

1. den

2. den
DILLÍ DILLÍ – přílet do hlavního města země. Atmosféra Dillí vás dostane. Kvalitní prohlídka starého Dillí – první doteky s hinduismem. V sikhském chrámu vám povíme o historii tohoto náboženství, které mnozí pokládají za agresivní, ale dnes z jeho řad pochází i indický premiér. Uvidíme i největší a nejkrásnější mešitu miliardové Indie Jama Masjid ze 17. století. Koření od vzniku světa, pestrobarevné šátky a neskutečná tlačenice. India Gate – symbol nového Dillí. První indická večeře. Máte chuť na kuře tandoori? Nebo vám více chutná Palak Paneer? Průvodce vás zasvětí do tajů indické kuchyně. Qutab Minar (UNESCO) - nejstarší muslimská památka Dillí se železným sloupem, který proslavil Däniken. Nejvyšší cihlový minaret na světě a první vrchol naší cesty.
3. den
DILLÍ – JAIPUR  JAIPUR – hlavní město pouštního a nejpestrobarevnějšího místa celé Indie, státu Rajastan. Jaipur je jiný než všechny ostatní města se širokými ulicemi a růžovými fasádami domů, velbloudi křižují ulice a ženy nosí nejpestrobarevnější sárí. Symbol města Palác větrů, trhy látek a drahokamů.
4. den
JAIPUR – FATEHPUR SIKRI – AGRA  FATEHPUR SIKRI - (UNESCO): nádherné město Akbara (největší panovník Indie před britskou nadvládou), kterým budeme procházet jako velkým muzeem. Městu pár let po vystavění došla pitná voda a zůstalo perfektně zachované. Uvidíme i hrobku věštce s tajemným mramorovým oknem vypracovaným z obrovské mramorové desky.
5. den
AGRA – DILLÍ  AGRA: bývalé hlavní město říše. Podrobná prohlídka Taj Mahalu (UNESCO), prý nejkrásnější stavby světa. Nádherný z kilometru i z 5 cm (polodrahokamy vsazované do mramoru). Červená pevnost mughalských panovníků (UNESCO) a legenda o Shah Jahanovi. Transfer na letiště v Dillí.
6. den
EVROPA Odlet domů z krátké intenzivní cesty.
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku, letištní poplatky, ubytování v kvalitních hotelech se snídaní, SEN průvodce, kompletní dopravu během celého pobytu, letištní transfery v Indii, vstupné pojištění proti insolventnosti
Cena nezahrnuje
stravu kromě uvedené, vstupné, víza

Indie – zlatý trojúhelník ***

destinace: Indie, Poznávací zájezdy - Indie, Indie

termín:13.07. (Čt) - 18.07. (Út) 2023 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Indie – zlatý trojúhelník
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: S.E.N., s.r.o. IČO: 48534293
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...