Poleť pryč

603 549 813
martina@maternova.com

Japonsko (nejen) pro gurmány

Termín:06.05. (So) - 13.05. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:1018857

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 72 800 Kč

Program

1.–2. den


Praha – Tokio: přílet večer; k večeři tradiční a oblíbené japonské "jídlo na cesty"bentó v pohodlném expresu z letiště; ubytování.
3. den


Tokio: čtvrť Asakusa – atmosférický chrám Sensódži a brána Kaminarimon; výlet lodí po řece Sumida, císařská zahrada Hamarikjú; procházka slavnou čtvrtí obchodů a bankGinza s divadlem Kabukiza a elegantní supermoderní čtvrtí Šiodome; řízená degustace slavného japonského rýžového vína sake; večeře ve znamení kuchyně tropického souostroví Okinawa s oblíbenými specialitami, jako je rafute, gója čampuru či sukugarasu, na trávení si můžete dát sklenku nejsilnější japonské pálenkyawamori.
4. den


Tokio – Nikkó : výlet expresem do jednoho z nejkrásnějších míst v Japonsku – hrobky největších z šógunů Tokugawav prastarých cedrových lesích, chrám Rinnódži, svatyně Tóšógú, Taijúin a další památky;  po návratu při dobrém počasí pohledna Tokio z nejvyšší TV věže na světě (634 m) – Sky Tree; k večeři ochutnáme křupavou tempuru – nejčerstvější ryby, krevety, místní houby a zelenina smažené do zlatova v těstíčku, to vše podávané se speciální omáčkou a polévkou miso.
5. den


Tokio – Himedži  – Ósaka: přejezd šinkansenem do Himedži – návštěva největšího a nejkrásnějšího původně dochovaného japonského hradu; podvečerní Ósaka – div moderní architektury Umeda Sky Buildingse střešní observatoří pod otevřeným nebem; povečeříme nejslavnější japonské jídlo suši tak, jak má být připraveno a jak má vypadat – tuňák, který se rozplyne na jazyku, losos, sladké krevety, sněhový krab a neskutečný výběr neznámých a exotických ryb; pro zájemce noční Ósaka – procházka retro čtvrtí Šinsekai, kde můžeme ochutnat vyhlášenou ósackou specialitutakojaki (těstové kuličky plněné chobotnicí), čtvrť jídla a zábavy Namba s arkádami Dótombori a mostem Ebisubaši.
6. den


Kjóto : celodenní prohlídka císařského města s nejkrásnějšími památkami, kulturními perlami Japonska – slavný chrám Kijomizudera vysoko nad městem, chrámový komplex Zenrindži, jedna z nejfotografovanějších památek v Japonsku – Zlatý pavilon v chrámu Kinkakudži; procházka uličkami starého Kjóta; k večeři si dopřejeme vrcholný kulinářský zážitek –slavné kóbské hovězí (z tzv. japonského skotu wagjú) v jedné z nejlepších teppanjaki restaurací v Japonsku.
7.–8. den


Kjóto – Nara – Ósaka – Praha: výlet vlakem do tradičního centra japonského buddhismu – velký Buddha v největší dřevěné stavbě na světě v chrámu Tódaidži; procházka v atmosférické svatyni Fušimi Inari, světově známé díky filmu Gejša; večeře v typické místní hospodě izakaja s obrovským výběrem nejoblíbenějších japonských jídel, jako je grilované maso na špejli jakitori, skvělá smažená ryba hokke, sašimi a mnohé další; večer odlet z ósackého letiště Kansai, přílet do ČR 8. den.Stravování - polopenze
polopenze
Cena zahrnuje
letenka Praha–Tokio / Ósaka–Praha (vč. všech poplatků)
příměstské vlaky a šinkanseny
metro a taxi ve městech
5x hotel *** se snídaní
5x speciální tematická večeře a 1x balíček na cestu
vstupy do památek a přírodních lokalit
český japonsky hovořící průvodce China Tours
Cena nezahrnuje
jednolůžkový pokoj povinný – 6980 Kč

Japonsko (nejen) pro gurmány

destinace: Japonsko, Poznávací zájezdy - Japonsko, Japonsko

termín:06.05. (So) - 13.05. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Japonsko (nejen) pro gurmány
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Adventura s.r.o. IČO: 44264704
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...